Worms Worms 2 Worms Armageddon Worms World Party Worms 3D Worms Forts Worms Mayhem Worms Blast Open Warfare Ostatné hry
Aktuality O hre Downloads Návody Galéria Ostatné
29.07.2009
Jak si přidávat zbraně ve Worms Armageddon

 

Aj v dobe prázdninového sucha si na vás spomenul Adam a pripravil pre vás menší návod na pridanie zbraní do misií vo Worms Armageddon. Snáď sa vám niekedy zíde.

 

Ahoj. Tak zase po dlouhé době přináším další článek.Konkrétně o Worms Armageddon. Pokud vám nejde udělat jedna mise, můžete si přidělat zbraně. A jak? Takhle: jděte do složky se hrou a dejte DATA/Mission a tam máte údaje o misích.Před měněním si je pro jistotu zálohujte! Ale teď k věci. Najděte si misi, která vám nejde.

 

Pozor: Číslo mise je o jedno číslo méně, protože začíná se od mise č.0! Takže jestli vám nejde mise např. 22, dáte mission21.

 

 

A ještě pozor: Otevřete si v poznámkovém bloku např. mission21.WAM, ne IMG! A teď pojďme přidat pár zbraní. Najděte si [HumanTeam] a tam máte nějaké zbraně. Takže si jich pár přidejme. Začněte Ammo_nějaká zbraň (pokud má zbraň více slov, třeba Homing Pigeon, tak napište „HomingPigeon“ bez mezery) =-1 (minus jedna, znamená nekonečno).

 

Takže příklad: Ammo_HomingPigeon=-1. Spusťte hru, najděte si správnou misi (teď s normálním číslem, ne o jedno méně) a hrajte. Pokud jste všechno udělali správně, měl by být v nabídce naváděný holub. Samozřejmě můžete přidat i libovolný počet jiných zbraní. Brzy napíšu "Jak si přidat životy v misích".

 

Pozn. Pokud si chcete přidat Lano ninjů, nepište NinjaRope, ale BatRope.