Worms Worms 2 Worms Armageddon Worms World Party Worms 3D Worms Forts Worms Mayhem Worms Blast Open Warfare Ostatné hry
Aktuality O hre Downloads Návody Galéria Ostatné
15.04.2008
Staré editorialy

 

Listopad/November '07

Tak... Začal nám listopad, za měsíc už bude prosinec, takže Vánoce a Silvestr ;). Listí klasicky padá redaktorům, ale nejspíš i čtenářům na hlavy, takže o špínu z listů na vlasech nebo na čepicích neni nouze. Na překvapení stále pracujeme, nebojte se. Taky jsme začínali podezřívat, že TEAM 17 si už myslí, že hráče, kteří jim s rozjetím série Worms hodně pomohli nepotřebují. Díky nim tady jsou další díly. Ano, myslím PC hráče. Team 17 si nejspíš myslí, že to, že se vyrobily konzole, a že to teď je "supermoderní", tak se na věrné PC hráče můžou vy...vylučovat odpadní látky v pevném stavu :D. Užívejte si poslední měsíce roku 2007 a nadále s námi zůstaňte.

Jazz Vercetti / Lukáš D.Prosinec/December '07

Hm...prosinec...co k tomu napsat? **01 Možná to, že už opravdu brzy budou Vánoce, třeba tam budou Vaši Wormsové ;). Nakousnu do minulého editorialu: Listí už konečně nepadá a moje čepice je teď špinavá z koulování s holkama **01. Pochybuju, že by se tu ještě nikdy nikdo nekouloval. Podle mě by bylo velmi zajímavé, kdyby se mohli koulovat i naši červíci. Dovedete si to představit? **01 Já jo a to třeba tak, že místo bazuky by byla obyčejná koule, místo brokovnice dvě malinký, a jako granát by byl granát obalený sněhem **01. Na Silvestra budu dělat takový granát - petardu obalím sněhem, aby z ní koukala jenom ta část, která se má zapálit, zapálím, hodím a mám granát **01. Budoucí vzhled stránek je na Vás, vybírejte. Ale nezapomeňte, že ten starý (tzn. ten, který je teď) má barvy podle Worms, ten nový nikoliv. Ježiši, to jsem se zase rozepsal, radši se už jenom podepíšu, ať Vás nezdržuju čtením editorialu **01.

Jazz the Bender / Lukáš D.Leden/Január '08:

 

Vánoce jsou pryč! Silvestr je pryč! Prosinec (December) je pryč! Rok 2007 je pryč! A já nespadnul do toho pitomýho kryogenickýho boxu (kdo nechápe, ať kouká na Futuramu :D). Chci rok 3008, ne 2008! Ježiš, to jsem zase šíleně odbočil od tématu, sorry, ale na to si musíte zvyknout. Jak jste si možná všimli, editorialy dělám zásadně já, protože prý jsou vtipné, což taky doufám :). Když si při tomhle psaní editorialu pouštím soundtrack z filmu "Klub sráčů" (kdo neviděl, přišel o hodně), tak mě nenapadá skoro nic, možná tak to, že doufám, že jste o Vánocích dostali svojí LEGÁLNÍ kopii Worms 4: Mayhem! (Totální nářez [Přiznejte sami, že tenhle českej podnázev je trapnej...]) nebo čehokoliv jinýho, a že si CDčka hned nerozlámete :D. NEZAPOMEŇTE SE ZAPOJIT DO NAŠÍ PIGEON LIGY! Bude to totální nářez :D. Opravdu už nevím , co napsat, tak to zakončim, nebo bych zase odbočil od tématu, a pak zas, a pak zas... :D

 

Jazz the Bender / Lukáš D.


 

Únor/Február '08:

ZDE SI DOMYSLETE ÚNOROVÝ EDITORIAL. XD XD XD
 Březen/Marec '08:

 
Ano, mohl jsem Vám nabídnout hezčí editorial. Ale já jsem řekl ANO! Tento měsíc bude editorial krásný. A když už editorial, tak pro všechny! Tak...úvod bych měl :D. Vyrůstají nám první kytičky a ti méně inteligentní z nás je už tráví. I když...ochutnali jste někdy jetel, šťovík nebo sedmikrásku? Jsou super :D. Dále bych tu měl pro Vás VELIKÉ OZNÁMENÍ! Ano, určitě si myslíte, že Vás pochválím, ale nikoliv! Seřvu Vás!!!! Chtěli jste ligu jako s prominutím debilové a nikdo, až na pár vyjímek ji nehrál! Příště se Vám vy...kakáme! Řekli jste si o to sami! Vraťme se k mýmu už pravidelnýmu tématu editorialu: Poslouchám písničku Expo 2000 od Kraftwerků. A zase nevim, co psát, protože hlavou melu tak moc, že mi sluchátka padaj z hlavy :D. Mno...něco zkusim... Worms série podle mě docela upadá, zatím žádný PC díl na obzoru obchodů (ano, obchodů, nejsem prase a nestahuju všechno z netu jak ...). Tímto Vám chci oznámit, že většina z Vás se diví, "proč mi nejedou wormyyy?? :'( bueeee bueeee bueeeeeee :'(" a chyba je u 99% v tom, že to mají nelegálně staženo! Možná PC díly nejsou právě kvůli VÁM!!!!!! Tímto vyzívám všechny majitele legálních Wormsů, aby se chopili svých bazuk, naváděných papoušků, brokovnicí, granátů, ovcí a já nevim, čeho ještě, a natrhli WAREZistům ty jejich líné a hamounský "zadečky"! Tímto podpisem přísahám, že žádný Worms si už nelegálně nestáhnu! Chci další díly pro PC!!!

 

Jazz the Bender / Lukáš D.


 

Duben/Apríl '08

 

Těšili jste se na nový editorial? Já ani ne, protože ho píšu XD. Tento editorial píšu hned po editorialu do mého časopisu "ROFLér", na němž se podílí už i Peter odsud :). Ptám se sám sebe: Čím začít? Mám začít jako u ROFLéra nebo originálně ve "WORMS.SK stylu"? Asi ten originál, co? Tak jdeme na to... Poslouchám Watch Out od Alexe Gaudina. Moc jsem si tu písničku oblíbil :). Škoda, že to s Worms nemá nic společnýho, co? :D Když už jsme u Wormsů: Peter pro Vás připravil dloooooooouhou novinku o tweakování, tak čtěte :). Navážu na starý editorial: Kolik pak jste spapali kytiček? A kolikpak WAREzistů jste roztrhali? Asi hodně, co? To ta zima utekla rychle, co? Mno, ale co...teď už nebudu kecat o přicházejích Vánocích a Silvestru, ale o blížících se prázdninách, na které se těší (skoro) všichni. Já budu opouštět základní školu, tak jsem zvědavej, na mý reakce na odchod z kolektivu, ve kterém jsem byl 3 roky (ano, měnil jsem v 6. třídě školu). Ne, radši přestanu, zase se rozkecám. Jak sami vidíte, tak nemám problémy se rozkecat o věcech, který sem nepatří :D. JÁ TO ŘÍKAL! Zas jsem se rozkecal... Zpátky k Wormům: Mám pár Worms her nově v mobilu a asi ve třídě začne nová móda her, protože momentálně dominuje hra "Playman Extreme Running". Tyhle hry na mobil jsou zejména pro závisláky, co bez Wormsů nevydrží moc dlouho...Já mezi nimi nejsem :P. Tak, v mým náhledu v poznámkovém bloku jsem dosáhnul 10 řádek, takže to ukončím... Pac a Gµ [gmí]. Za pár tejdnů zas "naviděnou" (to asi těžko XD)...