Worms Worms 2 Worms Armageddon Worms World Party Worms 3D Worms Forts Worms Mayhem Worms Blast Open Warfare Ostatné hry
Aktuality O hre Downloads Návody Galéria Ostatné
19.01.2007
Stručné info

Naša stručná recenzia:

 

Worms 4 pokračují v zaběhnuté sérii trojrozměrných dílů. Mysleli jste si, že autoři už nic nového nevymysleli? Omyl - nechybí nové ani staré (a dobře známé) zbraně, kampaň je nyní zpracována ve formě příběhu. Červi jsou však mnohem lépe vymodelovaní, dělají různé tváře a šklebí se, samozřejmě na sebe zase hloupě křičí. Je tu několik hodně výrazných změn:

 

 

Toto všechno (a ještě něco) posouvá hratelnost hry Worms 4 dále a to je velice dobré

 


 Recenzia podľa Sector.sk :


       Ťahové stratégie neboli nikdy mojim obľúbeným žánrom a pokiaľ ma pamäť neklame, počas mojej hernej histórie som tento štýl okúsil iba raz. Bola to však osudová chyba. Totižto, daná hra ma zamestnala na poriadne dlhú dobu a jej pokračovania som si preto nemohol nechať ujsť. Žiaľ bohu, v posledných rokoch to ide s touto značkou rapídne dolu a ako sa zdá, jej smrť je neodvratná. Tento fakt potom už len podčiarkuje najnovší prírastok do jej radov, ktorý s podtitulom Mayhem zďaleka neprináša to, čo by mal. Áno, reč je o najnovších Wormsoch s číslovkou 4, ktorí mali podľa slov tvorcov vrátiť ich názvu dávno stratený lesk a slávu. Výsledok je ale nanajvýš rozpačitý a nebojím sa tvrdiť, že množstvo pôvodných fanúšikov nad nim ohrnie nos. Ale, nepredbiehajme.                                               Celú recenziu nájdete TU!

 

Plusy:  Originálne Zbrane

           Módy a wormpot

           Návykový multiplayer

           Množstvo možností a nastavení pre svoj tím

 

Mínusy: Kamera

             Občasné chyby v engine

             Málo nových a originálnych nápadov

 

Hodnotenie hry: 7 z 10

Recenzia podľa Tiscali.cz :

 
       Je to neskutečné, jak ten čas letí, ale první díl série Worms spatřil světlo světa už v roce 1995. Červíci od té doby prošli mnoha vylepšeními a vyzkoušeli několik různých žánrů (mimojiné pinball nebo puzzle). Nejvýraznější a také nejkontroverznější změnou byl ale přechod do třetího rozměru ve Worms 3D, se kterým se mnoho hráčů nedokázalo sžít. Přiznám se, že ani já jsem z této změny nebyl moc nadšený, ale nejnovější přírůstek, u nás prodávaný od října s podtitulem Totální nářez, dává naději, že by to přeci jenom možná touto cestou mohlo jít.                                              

Celú recenziu nájdete TU!


VERDIKT:

 

Červíci se každým dílem zlepšují. Hrát ve 3D prostředí je konečně trochu více zábavou než utrpením, navíc přibyla možnost vytvářet své vlastní zbraně. Stále tu jsou však mouchy v podobě nedokonalé kamery nebo špatné orientace v okolním prostředí. Worms 4 tak jsou poměrně dost zábavné, ale vrcholem této série pro mě stále zůstává Worms World Party.


Hodnotenie hry: 75%