Worms Worms 2 Worms Armageddon Worms World Party Worms 3D Worms Forts Worms Mayhem Worms Blast Open Warfare Ostatné hry
Aktuality O hre Downloads Návody Galéria Ostatné
01.02.2007
Pevná novinka


 


Oblíbené internetové casino vám přináší hry jako výherní automaty i novinky ze světa hazardu. Tak hrejte, sbírejte bonusy a proměňujte za odměny.

 

27.06.2011
Nový prírastok do rodiny Scorpions!

 

Dnešným dňom oficiálne štartuje nový prírastok do rodiny Scorpions fanwebov - Minecraft centrála, ktorá už podľa názvu, bude zameraná na všetko okolo populárnej indie hry Minecraft od štúdia MOJANG.

 

 

Čo nájdete na Minecraft centrále? Najobsiahlejšiu databázu informácii o hre, recepty na crafting, detailné popisy mobov, blokov, rôzne návody a tipy, triky. Samozrejme nebudú chýbať aktuálne informácie z Minecraft komunity a prehľady aktuálnych updatov, ktoré MOJANG kuchtí vo svojej dielni.

 

A teraz to najpodstatnejšie – prvý profesionálne spravovaný Minecraft server v Slovenskej republike s kapacitou 40 hráčov postavený na najmodernejšej technike a napojený na gigabitovú internetovú linku.

 

Neváhajte a navštívte Minecraft centrálu!

 

07.08.2010
Worms Reloaded na Steamu

Worms Reloaded


Zdravím všechny!
Ačkoliv jsem se na těchto stránkách už asi rok nebo dva neukázal, neumřel jsem, jak jste si možná mysleli. Wormíci šli na nějakou dobu stranou, nicméně neumřeli úplně. A nyní přicházím se zprávičkou, ze které budete mít určitě radost.

 

Noví Worms pro PC, Worms Reloaded, jsou skoro hotovi a začal předprodej na Steamu! K dostání jsou za velmi příjemnou cenu, 15€, s 10% slevou za "přednákup" 13,49€. Za ten kopec zábavy, kterou noví červi slibují, to myslím stojí, ve srovnání s většinou nadceněných her (subjektivní názor).

 

A na co se můžete u nových Worms těšit?

 

Uf, to byl vyčerpávající výběr některých věcí, které Worms Reloaded nabídnou. Tak co, líbí se vám noví červíci? Na záběry ze hry se můžete podívat na Steam Store a případně si hru rovnou předobjednat - dostanete pěkné bonusy :-)

 

13.06.2010
Nové Objavy

 

 

Náš redaktor Adam znova prehladával data hry Worms 4 Mayhem. Podarili sa mu nejaké nové zaujímavé objavy. O čo sa konkrétne jedná zistíte už v samotnom článku.

 

Ikony pro Xbox 360 ve Worms 4 PC a jedná nepoužitá ikonka pro Wormpot a ikonka zbraně Pipegun, která taky ve hře není.

 

Dlouho jsem se Worms 4 Mayhem nevěnoval, už to vůbec nehraju ... Někdy si zahraju Worms Armageddon, ale teď se hodně věnuji internetu. Ale teď k článku : Když jsem se opět díval do dat Worms 4, našel jsem několik ikonek pro Xbox 360. Jděte do složky kde máte Worms 4 Mayhem

Data\Frontend\Icons . Tam si najděte Icon_XboxLive1 . Ještě tu máme XboxSave_disabled, XboxSave_highlight, XboxSave_normal. Pokud se alespoň trochu vyznáte v angličtině, Budete vědět, že slovo Save znamená Uložit. A ta nepoužitá ikonka pro Wormpot ? Ve stejné složce máte obrázek wp33. Pamatujete si z Worms Armageddon na Donor Cart?
Když poslední červík z týmu umře, zanechá po sobě tuto kartičku. Když ji seberete, budete mít zbraně jako tým toho posledního červíka. Ale ve Worms 4 není !

 

07.06.2010
Hamachi CZ/SK


Mnooo, takže vývin nového dizajnu sa zasekol v "mŕtvom" bode. Pýtate sa kedy to už konečne bude ? Nuž je to vo hviezdach :D. No aby to tu znovu nebolo "vyprahnuté ako púšť" prinášam vám dnes doplnok k Hamachi. Neviete po Anglicky ? Nevadí ! Na používanie Hamachi vám od teraz stačí vedieť po Česky alebo po Slovensky ! Richard mi zaslal odkaz na preklad do Hamachi, ktorý sám vytvoril, preklad si môžete stiahnúť TU.