Worms Worms 2 Worms Armageddon Worms World Party Worms 3D Worms Forts Worms Mayhem Worms Blast Open Warfare Ostatné hry
Aktuality XBLA Liero Mobilhry Freeware Ostatné
02.11.2007
Worms Forts : Under Siege Mobile

         Worms Forts : Under Siege Mobile

     
Ano je to tak, i tento díl wormsů dostal své mobilní zpracování, jestli vás zajímá, jak dopadlo, určitě si přečtěte moji recenzi.

Jednou si tak listuju Mobilhrama a najednou si všimnu takového nenápadného sloupečku a co jsem v něm neuviděl ??? Ano tušíte správně Worms Forts na mobil.

 
Okamžitě si zapínám mobil a objednávám hru, ( to jsem ještě nevěděl do čeho jdu ) natěšeně ji stahuji a spouštím. Hned na začátku mě čeká zklamání zjišťuji totiž, že hra asi nebude korektně fungovat na mém mobilu, kvůli velikosti displeje (130x130). No nic říkám si a vybírám přitom angličtinu a ihned zapínám hru.

 
Přvítalo mě celkem pěkně zpracované menu a zvukový doprovod. A už vybírám možnost Singleplayer (nemám bluetooth, takže multiplayer bohužel nemohu vyzkoušet...)A mám možnost vybrat si několik tipů map jako: Oriental, Egyptian, Greco, Roman a Medieval.

 
Vybírám Egypt a pouštím se do hry. Napřed si mám vybrat za kterého červa povedu první tah, tak mám vybráno a jde se na věc. Jako první si stavím Stronghold a hned po dostavení mám tah za jiného červa, no a co říkám si, malá chybka a vybírám si jiného červa na další tah, ale omilem si vybí rám nabídku staveb která už nejde nějak vypnout, tak nastavuji věž a tah má protivník. Jeho bleskurychlí tah byl téměř totožný s tím mým a tak pokračuji ve hře doufaje že mě ještě překvapí svým AI. Doufání ale nepomohlo, naprosto tupý protivník si jen stavěl věže a dával na ně své červy. Tak jo, říkám si, dohraji to za ty prachy, asi po půl hodině šíleně nudného hraní sem měl natolik vypělí hrad že jsem protivníka zneškodnil... A teď to nejhorší : ten hňup se ani nebránil !!! Okamžitě vypínám hru a jdu si zahrát Wormsy na PC, protože už toho je vážně moc...

 

Jinak grafická stránka hry se neliší od jiných worms na mobil a zvuky také ne...

 
Myslím, že by to byla jen stráta peněz, ale kdo mi nevěří ať si to taky koupí  (třeba zde) a potom ať posoudí sám.

 
Ještě přihazuji pár screenů co jsem našel na netu a tím se s vámi loučím a těším se na další recenzování ( jen doufám že lepší hry ).

 

Petr Ullmann (H4cker1)

Screenshoty :