Worms Worms 2 Worms Armageddon Worms World Party Worms 3D Worms Forts Worms Mayhem Worms Blast Open Warfare Ostatné hry
Aktuality O hre Downloads Návody Galéria Ostatné
27.01.2007
Tipy a triky

Tipy a triky prevzaté zo Scorpions Cheatera :

 

1) Replay

 

Pokud chcete něco zopakovat, tak při konci tahu, který chcete zopakovat, stisknete [R] (replay).

 

(tip poslal computer@quick.cz)

 

 

2) Spomalený replay

 

Když jede replay, tak stiskněte písmeno [S] a replay se zpomalí, takže líp    vidíte, co se děje.

 

(tip poslal Ríša Meiner - risamei@atlas.cz )

 


 

3) Hrst tipů od Marcela Čermáka

 

Pozn. : všechny tipy (až na popsano výjimku) fungují také ve Worms 2:         Armageddon a World Party.

 

a) Trik jak nastavit čas exploze granátů atd. : na alnumerické klávesnici

můžete zadat čísla 1 až do 5.

   

b) Tip jak se na jeden tah dostat třeba přes celou mapu : vemte si ninja rope, někde se zapíchněte, rozhoupejte a pak se mezerníkem pusťte. Při padání se totiž mužete zase mezerníkem zachytit. To celé jde asi 3 krát nebo 5 krát. Dá se to i někde nastavit.

   

c) Tip na prima žabku : když jste u hladiny vody a máte bassebalku, tak červa odstřelte bassebalkou a on udělá několik žabek. Bude i replay. Důležité je být co neblíž hladiny vody, aby byla žabka perfektní. Žabku  lze udělat i se střelou bazuky nebo s granátem, jen musíte dát plnou sílu, mířit rovně a být u hladiny.

   

d) Tip pro zabití : vezměte si Cluster bombu vlezte červovi na hlavu, načasujte pro útěk na 5 vteřin, zaměřte přimo dolů, položte bombu a zdrhněte. Tím červa definitivně zabijete (nejde v Armageddonu ani ve World Party, tam se bomba rozprskne).


e) Trik se skoky : když dvakrát zmáčknete [ENTER], tak červ skočí za sebe. Tímto způsobem se někdy můžete dostat výš než normálním skokem (funguje ve Worms 2, Armageddonu i World Party)

   

f) Trik jak udělat salto dozadu : zmáčkněte dvakrát [BACKSPACE] a červ udělá vysoké salto dozadu. Červ vyskočí výš než v minulém triku. Jednou [Backspace] je výskok do výšky (funguje jen v Armageddonu a World Party).


g) Trik s vlajkami a prostředím :

 

1. Najeďte do adresáře Team 17/Worms Armageddon/User/Flags - zde jsou obrázky různých vlajek ze hry. Když nějáký obrázek otevřete, tak jej v Paint Brush vygumujte, vemte lupu, přibližte, no a pak si tvořte. Poté uložte a budete to mít ve hře


2. Jakýkoliv obrázek, který máte na ploše, přendejte do složky v User IMPORT. Potom spusťte hru a vualá.

 


 

4) Možná to někteří už znají : ve Worms 2 můžete používat zbraně z lana, bungee a padáku. Jednoduše se zavěste na lano nebo skočte s padákem, vyberte zbraň a odpalte ji ENTER-em. Cokoliv takto odpálíte, nejspíš půjde směrem dolů, možná kousek vedle.

 

(poslal Olik - opospisilml@seznam.cz )

 

 

5) Tipy :

 

a) Pokud chcete mít všechny zbraně a mít jich nekonečno, tak si otevřete menu, kde vybíráte tým, v horní liště dejte weapon editor, tam u každé zbraně  dejte intial stock na unlimited. O něco níže je i weapon damage a tam můžete nastavit, kolik zbraň ubírá životů. Až to všechno nastavíte, tak dejte save as, a uložte si to pod názvem All weapon. Pak v menu s výběrem hráčů (game control) ve weapon scheme vyberte All weapon a když zapnete hru, tak máte všech zbraní nekonečno.

 

b) Pokud si chcete vytvořit prostředí, tak ve stejném menu dejte terrain editor, vyberte jaké prostředí chcete změnit, dejte edit terrain a nakreslete, jak se vám zlíbí. Pak dejte close a můžete hrát.

 

(poslal Chat Man - Chat12@seznam.cz )

 


 

6) Během utkání se vždy dívejte na směr větru a jak je silný. Toto je velmi důležité, protože pokud budete chtít vystřelit a bude velký vítr, je velká pravděpodobnost, že vaši střelu vítr zanese. Vítr ovlivňuje zbraně jako například Bazooka nebo Homing Missile.

 

(poslal Dulačka Peter "Caparzo" - dullo@centrum.sk )