Worms Worms 2 Worms Armageddon Worms World Party Worms 3D Worms Forts Worms Mayhem Worms Blast Open Warfare Ostatné hry
Aktuality O hre Downloads Galéria Ostatné
28.05.2009
Výmená máp

 

 

Konečne je tu ďalši článok, Adam pre vás dnes pripravil článok v ktorom popisuje ako si vymeniť mapy vo WWP ( najviac sa hodí keď máte demo ). Môžete si takto zahrať normálnu hru na mape kde normálne plníte nejaký tréning. :

 

Ahoj. Po dlouhé době přináším nový článek. Možná se vám bude hodit. Proč si nezahrát taky jinou mapu, než pořád dokola hrát ty samé? Můžete dokonce změnit mapu v nějaké misi. V demu je jedna. Mapy si před tím zálohujte! Kdyby jste něco pokazili, ať víte kde máte správnou mapu. Konec řečí, jdeme na to. Ve složce s demem klikněte na data/mission a přejmenujte (např.) training8
na (třeba) landscape2. Nakopírujte soubor do data/image. Původní landscape2 si před tím zálohujte! Spusťte hru,dejte hru více hráčů, dejte Demo landscape 2 vyberte týmy. A budete hrát na mapě, kde je  trénování s JetPackem! Můžete taky samozřejmě jestli se vám mapa nebude líbit dát jinou, například multi15, nebo mission18! V plné hře to asi potřebovat nebudete.Map je tam více než dost. Některé mapy si můžete stáhnou na naší centrále (Worms World Party/Mapy).