Worms Worms 2 Worms Armageddon Worms World Party Worms 3D Worms Forts Worms Mayhem Worms Blast Open Warfare Ostatné hry
Aktuality O hre Downloads Návody Galéria Ostatné
11.03.2010
Pridávanie zbraní a života

 

Tieto 2 články napísal náš redaktor Adam Palkovič. V obidvoch upravuje data hry. V prvom popisuje ako upraviť data misie tak aby ste mali neobmedzený počet munície a zbrane aké chcete. No a v druhom ako si upraviť životy vášho červíka. Obydva články môžu byť užitočné a slúžiť ako dobrá pomôcka v misiach, ktoré neviete spraviť.

 

Poznámka:

 - upravovaný riadok

 - hotový, upravený riadok

 

 

 

Pridávanie zbraní a munície

 

Ahoj. Pokud vám nejde udělat jedna mise, můžete si přidělat zbraně. A jak? Takhle: jděte do složky se hrou a dejte DATA/Mission a tam máte údaje o misích.Před měněním si je pro jistotu zálohujte! Ale teď k věci. Najděte si misi, která vám nejde.

 

Pozor: Číslo mise je o jedno číslo méně, protože začíná se od mise č.0! Takže jestli vám nejde mise např. 22, dáte mission21.

 

A ještě pozor: Otevřete si v poznámkovém bloku např. mission21.WAM, ne IMG! A teď pojďme přidat pár zbraní. Najděte si [HumanTeam] a tam máte nějaké zbraně. Takže si jich pár přidejme. Začněte Ammo_nějaká zbraň (pokud má zbraň více slov, třeba Homing Pigeon, tak napište „HomingPigeon“ bez mezery) =-1 (minus jedna, znamená nekonečno).

 

Takže příklad: Ammo_HomingPigeon=-1. Spusťte hru, najděte si správnou misi (teď s normálním číslem, ne o jedno méně) a hrajte. Pokud jste všechno udělali správně, měl by být v nabídce naváděný holub. Samozřejmě můžete přidat i libovolný počet jiných zbraní. Brzy napíšu "Jak si přidat životy v misích".

 

Pozn. Pokud si chcete přidat Lano ninjů, nepište NinjaRope, ale BatRope.

 

 

Pridávanie života

 

Ahoj. Takže jak jsem psal v mém minulém článku, napíšu návod jak si přidávat životy v misích. Jděte do složky kde máte hru a jděte do DATA/Mission a mise kde si chcete přidat životy.Otevřete si soubor v poznámkovém bloku.

Pozor: Číslo mise si opět dejte o jedno číslo méně. Takže jestli chcete misi č. 22 dáte si Mission21.

A opět ještě upozorním: Musíte si otevřít misi s koncovkou WAM ne IMG!. Takže příklad : Mission21.WAM . A teď si jdeme přidat ty životy :-). Najděte si [HumanTeam] a pod tím si najděte (Pouze příklad) Worm1_Energy=100 . A teď vám vysvětlím co to všechno znamená . Worm1: znamená číslo červa. To vám může být jedno jaké číslo to bude, můžete přidat životy všem červům. Energy=100 :Tady jsou napsány životy červa. Tak a teď si to upravíme. Všude pod [HumanTeam] si upravíme u všech Wormčíslo červa_Energy=životy červa .

Takže příklad : Worm1_Energy=800 A pozor : Ať to neupravíte i pod CPUTeam!A všechno si pro jistotu zálohujte!